Bitcoin Dijital Para ve Mining İşleriyle Öğrencilere Harçlık İşleri

Please log in ya da register Mesajlar begenmek için.
Haberler

Ülkemizde dijital para birimlerine yönelik ciddi atımlar atılmasa da özellikle yurtdışında son derece popüler olan ve 1 Bitcoin olarak ifade edilen tutar yaklaşık olarak 45 bin Türk Lirasına denk geliyor. Dijital bir para birimi olan ve ciddi anlamda borsası bulunan bu para türünün, ülkemizde de epey alım satımını yapan veya yatırım olarak değerlendirenler mevcut durumdadır. Öğrencilere harçlık işleri arasında nitelendirilebilecek işlerden olan Bitcoin alım satımı veya yatırımı kısa vadede hatrı sayılır paralar bırakarak, ek gelir kazanılmasına olanak tanımaktadır.

Bitcoin piyasasının sürekli çıkışlı grafiğini de incelediğimizde bu yönde adım atanların ne kadar haklı olduklarını görmek mümkün olmaktadır. Şöyle ki:

Dijital para birimi Bitcoin işine girerek, al sat yaparak veya kendinize küçük miktarlarda bu dijital para birimi Bitcoinlerden satın alarak yatırımlar oluşturabilirsiniz. Gün içerisinde küçük al sat işlemleriyle veya kendinize küçük miktarlardaki satın alımlarla, ileriye dönük üstelik kısa vadelerde geri dönüş alabileceğiniz bir yatırım sağlamış olacaksınız.

Bitcoin satın almak için ciddi miktarlarda araştırmalar yapmanıza, çok ciddi birikimler elde etmenize ve ciddi paralar yatırmanıza da gerek yok. Hemen hemen her bütçe için uygun Bitcoin satın almak mümkün durumdadır. Bunların çeşitli internet sitelerinde satışını gerçekleştirerek, hem ek gelir sağlayabilirsiniz; hem de öğrencilere harçlık işleri olarak nitelendirebileceğimiz günlük ihtiyaçları karşılayacak paralar elde edebilirsiniz.

Mining İşi (Veri Madenciliği) Yapmak

Bu ek gelir kaynağı da veri madenciliği yapmak olarak nitelendirilebilen ve aslında bilgisayarla arası iyi olan, bilgisayarına güvenen ve para kazanmak isteyen kişiler için ciddi gelir kaynaklarından birisidir. Bilgisayarınızın işlemci gücü ve kapasitesi kullanılarak, arka planda veri madenciliği yapılmaktadır. Bu işin, Dünya’ nın popüler meslekleri ve gelir kapıları arasına gireceği öngörülüyor. Birçok website sahibi de reklamların kaldırılması ve ziyaretçiyi sitede sıkmayacak bir yöntem olduğu için, bu işi tercih etmeye başlamış durumdadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir