Evden Aylık 500 TL Kazanma Fırsatı

Evden çalışarak, aylık 500 TL gelir elde etmek ister misiniz? İşte detaylar…

Evinden kısa süreli çalışmalarla ek gelir elde etmek isteyenler, öğrenciler, ev hanımları… Kısacası herkes için oldukça güzel bir teklifimiz var.
Sitemize sizin tarafınızdan yazılmış, iş fikirleri, girişim fikirleri, yatırım araçları, ekonomi, kredi, dijital para birimleri gibi konulardaki tüm içeriklerinizi göndererek, aylık en az 500 TL kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Nasıl kayıt olunur, kazanmaya nasıl başlayabilirim?

Sitemize kayıt olarak aylık 500 TL ek gelir elde etmek isteyen kişiler; ilk abonelik ücreti olan 50 TL’ yi tarafımıza ödedikten sonra, yazar hesabı bilgilerini edinecek ve yazarlık işlemleri başlatılacaktır.

Yazılarım hemen yayınlanacak mı? Paramı ne zaman alabilirim?

Tarafınızdan bize ulaşan yazılar, editör onayına sunulacaktır. Yazım, imla ve diğer kurallara uygun olarak kabul edilen ve yayınlanan her yazınız başına 1 TL kazanacaksınız.
Üstelik günlük bir limitiniz de yok! Kaliteli, akıcı ve ilgi çekici yazılara, prim sistemi uygulanarak yazarlara yönelik ciddi miktarlarda fazla ödemeler gerçekleştirilecektir.

Nasıl başvuru yaparım?

Başvuruda bulunmak için admin@ekgelir.org adresine kendinizi anlatan bir yazı, yaptığınız işler, gün içerisinde kaç yazı yazabileceğiniz, imla kuralları ve diğer konulardaki bilgileriniz, varsa iş tecrübelerinizi aktaran bir mail atınız. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemenin ardından, yazarlık davetiyeniz ve ön başvuruyu sağlayabilmeniz için ödenmesi gereken başvuru ücretinin ödeneceği bir banka hesabı bilgisi aktarılacaktır. Ödeme bilgilerine yönelik bu süreç mail ve Whatsapp destek hattı üzerinden yürütülebilmektedir.

Hemen başvuru yapmak ve merak ettiğiniz diğer konular hakkında bilgi edinmek için İletişim sayfamızı kullanabilir, admin@ekgelir.org adresine mail gönderebilirsiniz.