Ev Hanımlarına 10 İş İmkanı ve Aylık 750 TL Ek Gelir Fırsatı

Please log in ya da register Mesajlar begenmek için.
Haberler

Ev hanımlarının ek gelir elde etmelerine yönelik ciddi düzeyde bir iş eksikliğini olduğunu söylemek mümkün. Özellikle işletme dışı çalışma modeli (freelance) ülkemizde tam anlamıyla kabul görmediği için, bu modeldeki birçok iş kolu için çalışma sağlanamıyor malesef. Ancak yurt dışında hemen hemen ofis içerisinde veya işletmelerin bünyelerinde yapılan çoğu işi dışarıdan yapmak veya edinmek mümkün durumda.

Ek gelir ihtiyacı nedeniyle ev hanımlarına iş imkanı sunan işletmeler de bu noktada büyük adımlar atmış sayılabilmektedirler. Ek gelir elde etmek, ek gelir imkanlarına ulaşmak her ne kadar zor gibi görünse de aslında bazı işletmelerin büyük çabaları da bulunuyor.

Ev hanımları evlerinden çalışarak aşağıdaki iş kollarını yürüterek, ek gelir imkanına sahip olabiliyorlar. Bunlardan ilkini sıralayacak olursak; ekgelir.org üzerinde yazarlık başvurusu yapmayı düşünenler için aylık 750 TL‘ ye varan bir ek gelirin garantisini verebiliyoruz. Bu konuyla alakalı detayları öğrenmek için takip ediniz> Evden Çalışarak Para Kazanma

Yapılabilecek işler nelerdir?

1.Evde düğün, nikah şekeri paketleme işi

2.Call center çalışanı olarak görev yapmak

3.İçerik editörü olmak

4.Organizatör olmak

5.Sistem destek personeli olarak görev almak

6.Kitap özeti yazarak para kazanma

7.Öğrencilerin ödevlerine yardım ederek ek gelir elde etme

8.Bitcoin, veri madenciliği ve diğer mining işleriyle para kazanma

9.Sermayesiz girişim fikirleri yaratmak

10.Stil danışmanlığı yapmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir